Últimas noticias - Migration

 
Show/hide duplicate news articles.
<<10<12345678910>>>10
 
Show/hide duplicate news articles.
<<10<12345678910>>>10

Tools

Load latest edition

domingo 25 de septiembre de 2022

16H53' CEST

Subscribe
RSS | KML | MAP

Languages Collapse menu...Expand menu...

Select your languages

ab
ar
az
be
bg
bs
ca
cs
da
de
el
en
eo
es
et
fa
fi
fo
fr
ga
gl
ha
he
hi
hr
hu
hy
id
is
it
ja
ka
km
ko
ku
ky
lb
lo
lt
lv
mk
ml
ms
mt
my
na
ne
nl
no
ny
os
pap
pl
ps
pt
ro
ru
si
sk
sl
so
sq
sr
sv
sw
ta
th
tr
uk
ur
vi
zh
all
Show additional languagesHide additional languages

Interface:

Legend Collapse menu...Expand menu...

Quotes... Extracted quotes

Tim Cook dijo: “Estamos enfocados en hacer crecer el pastel, asegurarnos de que nuestro éxito no sea solo nuestro éxito y que todo lo que hacemos o construimos está orientado a crear oportunidades para otros”

lanetaneta domingo 25 de septiembre de 2022 16H46' CEST

Marie-Agnes Strack-Zimmermann sagte: "In dem Augenblick, in dem sich westliche Truppenkontingente komplett zurückziehen, füllen russische Soldaten das entstandene Vakuum"

klamm domingo 25 de septiembre de 2022 16H45' CEST

Oğuzhan Hasipoğlu diye konuştu: “Mahkeme kararlarının uygulanmasını denetleyen Avrupa Konseyi Bakanlar Komitesi Loizidou davasında Türkiye'nin yükümlülüklerini yerine getirdiği kararını verdi. Bu şekilde artık Rumların direk AIHM gidemeyecekleri ve mal iadesi talebinde başarılı olamayacakları tescillenmiş oldu”

kibrispostasi domingo 25 de septiembre de 2022 16H44' CEST

Oğuzhan Hasipoğlu dedi: “Böylece, Rum yönetiminin Loizidou kararına atıfla yıllardır iadenin gerçekleşmesi yönünde yaptığı propagandanın ne kadar mesnetsiz olduğu ortaya çıkarken, tazminat ve takas seçeneklerinin mülkiyet taleplerinin karşılanmasındaki etkinliği bir kez daha teyit edilmiştir. Başka bir. deyişle, alınan bu karara göre, TMK Yasası'na uygun bir şekilde verilecek tazminat ve takas kararları iade kararı kadar geçerlidir”

kibrispostasi domingo 25 de septiembre de 2022 16H44' CEST

Oğuzhan Hasipoğlu ifadelerini kullandı: “Louizdu kararı yeni ortaya koymuş olduğumuz iki ayrı eşit egemenlik modeli ile de uyumludur. Elinde tapusu olan vatandaşlarımızın mülklerinin iade bağlamında ihtilaf konusu olmaması, kendi topraklarımız üzerindeki egemenliğimizin en önemli göstergelerinden biridir”

kibrispostasi domingo 25 de septiembre de 2022 16H44' CEST

Валерий Фадеев каза: "Конституцията гласи, че защитата на Отечеството е дълг и задължение на гражданин на Руската федерация без да се прави разлика между тези, които са получили гражданство по рождение, и тези, които са били натурализирани . Необходимо е да се запълни тази правна празнина и да се помисли за увеличаване на военните възрастта на натурализираните граждани до 45 или 50 години"

news domingo 25 de septiembre de 2022 16H43' CEST

Daily number of articles in this category

Trend data not available for this selection.